>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Fluturime > Fluturime Shkup Kontaktieren Sie uns 
:: Fluturime
» Fluturime Prishtine
» Fluturime Tirane
» Fluturime Shkup
» Fluturime Podgorice

:: Fluturime Prishtine
Düsseldorf - Prishtine
Çdo dite.

Stuttgart - Prishtine
Çdo te merkure, premte, shtune dhe diele

München - Prishtine
Çdo merkure, premte, shtune dhe diele

» Rezervimi permes telefonit » kliko ketu

:: Partneret
Partnere te tjere

:: Fluturime me aeroplan per ne Shkup Maqedoni

Fluturime per ne Shkup

Fluturime direkte per ne Shkup per momentin nuk ofrojme. Vetem me nje stop mund te fluturoni per ne Shkup çdo dite permes Vjenes, Budapestit, Zagrebit apo Lublanes.

Prenotimi i ketyre biletave behet online ne formularin e me poshtem ose ne telefon +49 (0) 234 - 387431, 4146922

Nese nuk keni gjetur nje bilete te lire avioni, atehere provoni te bashkepuntoret tane:

Opodo ExpediaTuiflyAustrian AirlinesCheaptickets

Perveq fluturimeve per Shkup nga shume qytete te Gjermanise ofrojme edhe udhetime me autobus per ne Maqedoni. Me teper informacione per udhetime me autobus per Maqedoni klikoni ketu:Udhetime Gjermani Maqedoni
:: Fluturime Shkup
München - Shkup
Fluturim duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

» Frankfurt - Shkup
Duke filluar nga 179 €.

Düsseldorf - Shkup
Çdo te shtune

Rezervo aonline

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Aeroporte
» Prishtine
» Tirane
» Düsseldorf
» Dortmund
» München
» Frankfurt
» Hamburg
» Stuttgart
» Berlin
» Köln - Bonn
» Hannover
» Basel
» Dresden
» Shkup - Oher
» Zürich
:: Bileta te lira
:: Rezervo dhome hoteli
:: Lundrime me traget
:: Hotele ne Maqedoni
CheapTickets.de - immer die besten Angebote. Inklusive aller Billigflieger!
Me teper se 300 hotele ne Maqedoni, si Shkup, Oher, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Hotele Maqedoni
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum