>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Fluturime > Fluturime Tirane Kontaktieren Sie uns 
:: Fluturime
» Fluturime Prishtine
» Fluturime Tirane
» Fluturime Shkup
» Fluturime Podgorice

:: Fluturime Prishtine
Düsseldorf - Prishtine
Çdo te merkure, premte, shtune dhe te diele.

Stuttgart - Prishtine
Çdo te merkure, shtune dhe diele

München - Prishtine
Çdo te hene, merkure, premte, shtune dhe diele

» Rezervimi permes telefonit » kliko ketu

:: Partneret
Partnere te tjere

 

 

:: Fluturime me aeroplan per Shqiperi Tirane - Bileta te lira

Fluturime per ne Tirane

Fluturime direkte per ne Tirane ka çdo dite nga Frankfurt, dhe 4 here ne jave nga München, si dhe çdo te shtune nga Köln gjate sezones verore. Nga qytetet tjera per ne Tirane mund te fluturoni çdo dite nepermjet Vjenes, Budapestit, Milanos apo Lublanes. Albania Airlines ka nderprere fluturimet ne destinacionin Frankfurt-Tirane.

Bileten tuaj mund te prenotoni online ose permes telefonit. Prenotimi online mund te behet permes formularit te me poshtem ose linkeve krejt poshte faqes, por edhe permes telefonit: +49 (0) 234 - 387431 ose 4146922Orari i fluturimeve direkte per linjen Frankfurt-Tirane-Frankfurt dhe München-Tirane-München:

Fluturime Frankfurt - Tirane
Numri i fluturimit Nisja Arritja Hen Mar Mer Enj Pre Sht Die Vlefshmeria
JP 793 09:30 11:40             10.2017
LH 1424 10:50 13:05               10.2017

Fluturime Tirane - Frankfurt
Numri i fluturimit Nisja Arritja Hen Mar Mer Enj Pre Sht Die Vlefshmeria
JP 792 12:30 14:45         10.2017
LH 1425 13:50 16:05       10.2017

Fluturime München - Tirane
Numri i fluturimit Nisja Arritja Hen Mar Mer Enj Pre Sht Die Vlefshmeria
JP 713 16:20 18:05               10.2017

Fluturime Tirane - München
Numri i fluturimit Nisja Arritja Hen Mar Mer Enj Pre Sht Die Vlefshmeria
JP 712 19:10 21:10       10.2017
Nese nuk keni gjetur nje bilete te lire avioni, atehere provoni edhe te bashkepuntoret tane:
Opodo ExpediaTuiflyAustrian AirlinesCheaptickets
:: Fluturime Tirane
München - Tiranë
Fluturim duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

» Frankfurt - Tirane
Duke filluar nga 179 €.

Köln - Tirane
Çdo te shtune gjate sezones verore

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Aeroporte
» Prishtine
» Tirane
» Düsseldorf
» Dortmund
» München
» Frankfurt
» Hamburg
» Stuttgart
» Berlin
» Köln - Bonn
» Hannover
» Basel
» Dresden
» Shkup - Oher
» Zürich

:: Fluturime te lira
CheapTickets.de - immer die besten Angebote. Inklusive aller Billigflieger!
:: Last Minute fluturime
:: Rezervoni online
:: Lundrime me traget
:: Oferta turistike!
Fluturime Tirane
Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi

Hotele ne Shqiperi
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum