Rezervoni fluturimin tuaj online për Tiranë dhe kurseni!

Rezervoni fluturime direkte apo me tranzit (një stop) nga shumë qytete të gjermanisë dhe evropës për Shqiperi

Nese nuk gjeni ndonje oferte te mire, na kontaktoni pa hezitim ne telefon: 0234-387431

Orari i fluturimeve direkte për Shqiperi nga aeroporte të ndryshëm.

 

Fluturime Düsseldorf (DUS) – Tirane (TIA):
Për momentin ofrojmë vetem fluturime me tranzit

Fluturime München (MUC) – Tirane (TIA):

Për momentin ofrojmë vetem fluturime me tranzit.

Fluturime Frankfurt (FRA) – Tirane (TIA):

Çdo dite

Fluturime Dotmund (DTM) – Tirane (TIA):

Te marteve, ejteve dhe shtuneve

Fluturime Stuttgart (STR) – Tirane (TIA):

Për momentin ofrojmë vetem fluturime me tranzit

Fluturime Zürich (ZRH) – Tirane (TIA):

Për momentin ofrojmë vetem fluturime me tranzit

Fluturime Köln (CGN) – Tirane (TIA):

Për momentin ofrojmë vetem fluturime me tranzit

 

Fluturime Memmingen (FMM) – Tirane (TIA):

Te merkureve dhe dieleve

Fluturime Brüssel (BRU) – Tirane (TIA):

Te heneve dhe premteve

Fluturime Wien (VIE) – Tirane (TIA):

Te heneve dhe premteve

Fluturime Basel (BSL) – Tirane (TIA):

Te ejteve dhe dieleve

Fluturime Berlin (BER) – Tirane (TIA):

Te merkureve dhe dieleve

çmime te lira te biletave avionit per Tirane

Më poshtë kemi paraqitur disa çmime të biletave të aeroplanit për Tiranë.
Për çmime tjera na kontaktoni në telefon ose email.

Merrni dëmshperblim deri 450 € për vonesen e aeroplanit tuaj.

Avioni juaj ështe vonuar apo fluturimi anuluar? Atëhere mos u brengosni aq shumë! Shfrytzoni ketë mundësi dhe perfitoni edhe deri në 450 € kompenzim!

Informohuni dhe përfitoni

Kërkesa behet online

është Gratis për ju

mbi 50.000 kliente kanë perfituar

avokatë të specializuar

Koha 3 minuta investim

Flugrecht kudeset për rastin tuaj

shpejt. sigurt dhe pa ndonjë rrezik

vlenë për fluturime edhe

deri 3 vjetë të vjetra

Bashkëpunojmë me kompani serioze

Eurowings

TuiFly

Croatia Airlines

Lufthansa

Austrian Airlines

Wizz Air

Al Italia

Kosovaairlines

Share This