>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Velipoje > Hotel Freskia Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Hotele ne Velipoje
Hotel Valz
Hotel Freskia

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Freskia, Velipoje

Hotel Freskia<< mbrapa
Plazh, Velipoje

Pozicioni: Me nje pamje te mrekullueshme nga deti, Hotel Freskia mirepret dhe akomodon 200 pushues, duke u ofruar ambiente çlodhese. Hoteli ndodhet 50 m larg detit..

Dhomat: Hotel Freskia posedon 50 dhoma, 35 dhoma katershe, 10 dhoma dyshe, 5 dhoma treshe. Dhomat ofrojne kushte komode me tv, ajer te kondicionuar, banje me dush dhe WC, ballkon me pamje nga deti. Hoteli posedon edhe 7 Suita.

Sherbimet: Restoranti ofron kuzhinen italiane dhe shqiptare me produkte te fresketa, shoqeruar me vererat me te mira dhe piceri me furre druri. Hoteli ofron edhe sherbime tjera si bar-restorant i jashtem, muzike live ne fundjave, ambiente sportive, kend lojrash per femije, plazh privat, parking.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome tre krevateshe Dhome kater krevateshe
01.01. - 01.06.14 36 € 54 € 72 €
01.06. - 30.06.14 44 € 66 € 88 €
30.06. - 09.07.14 50 € 75 € 100 €
09.07. - 19.08.14 60 € 90 € 120 €
19.08. - 31.08.14 50 € 75 € 100 €
31.08. - 30.09.14 44 € 66 € 88 €
30.09. - 31.12.14 36 € 54 € 72 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, dreka, darka, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet:
0 - 2 vjeç gratis.

*Çmimet per Suitat mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Freskia, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Velipoje
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Freskia, Velipoje? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Verande
• Parking i siguruar
• Park lojrash per femije
• Restorant
• Bar ne plazh
• Recepsion 24 ore

:: Dhomat posedojne
• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dusch
• Garderobe
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 135 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 85 Euro.
» me teper
:: Lidhje interneti
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi per pushimin tuaj

Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum