>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Hotel Porto Eda Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porta Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Hotel Porto Eda, Sarande - oferta turistike
hotel porto eda

Hotel Porto Eda<< mbrapa
Rr. "1. Maji", Sarande

Pozicioni: Hoteli ndodhet ne qender te qytetit me pamje nga deti dhe bulevardi i qytetit. Nga ballkonet e dhomave mund te shikohet porti i vjeter i Sarandes. Largesia nga deti vetem 10 m.

Dhomat: Hoteli Porto Eda ofron 24 dhoma te mobiluara me shije. 16 dhoma standarte me 2 krevate, 8 dhoma te llojit suite e thjeshte me nje krevat dopjo e nje tek. Secila eshte e pajisur me ajer te kondicionuar e TV, telefon, Banje me dush dhe WC, ballkon.

Sherbimet: Kaperceni pragun e tij dhe kini marre kenaqesine e madhe. Komoditet ne infinit, diell qe nuk di te perendoje, Bar-Restaurant. Bar veror ne Breg te detit. Restorant me menu te ndryshme te prodhimeve te detit, etj.
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Dhome teke
01.01. - 31.05.17 50 € 45 €
01.06. - 30.06.17 60 € 55 €
01.07. - 31.08.17 80 € 80 €
01.09. - 30.09.17 60 € 60 €
01.10. - 31.12.17 50 € 45 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-10 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Porto Eda, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Porto Eda ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Ashensor
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Pamje nga deti
• Banje me dush
• Telefon
• Tharese flokesh
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Video Dhomat

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan
:: Rezervim online
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi me % te volitshme
www.aua.com
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum