>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing


Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite > Lidhje Kontaktieren Sie uns 
:: Fluturime
» Fluturime
Ofrojme fluturime per ne Kosove, Maqedoni dhe Shqiperi me kompanite me te njohura te tregut aktual, » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Lidhje te randesishme dhe interesante per ju

Ketu mund te gjeni lidhje te ndryshme dhe interesante ne gjuhen shqipe dhe per shqipetaret. Nese, ju keni ndonje propozim per te futur ne kete liste edhe linkun tuaj apo ndonje link tjeter, atehere na kontaktoni. Nje gje duhet te keni parasysh: Ne, nuk do te mund te pranojme apo prezantojme te gjithe linket qe propozohen, por vetem ata linke qe kane nje oferte dhe program interesant e ju sherbejne edhe te tjereve!
Lista e lidhjeve:
Kuvendi i Kosoves
Liga Shqiptaro-Amerikane
Nene Tereza
Thirrjet e Nenave

Kuvendi i Shqiperise
Presidenca e Shqiperise
Universiteti i Tiranes
Universiteti i PrishtinesFaqe te Shqiptareve nga Turqia dhe Cameria
Arnavutum.com
Cameria ime
:: Udhetime me autobuse
 
Udhetime me autobuse
München - Prishtine
80 Euro (nje drejtimshe)
» me teper

:: Fluturime per ne Tirane
 
Düsseldorf - Tirane
Prej 232,00 €. Rezervimi vetem online. » me teper
:: Udhetime
» Udhetime
Linja te rregullta nga qytete te ndryshme gjermane per ne Kosove
» me teper

:: Bashkepunim
Vendosni nje baner apo link tonin ne webfaqen tuaj dhe ne do te ju shperblejme. me teper
:: Partneri yne
:: Werbung
:: Lundrime me traget
:: Oferte kredie


Buch24.de - Bücher versandkostenfrei
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum