>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Fluturime,udhetime per ne Kosove, Shqiperi,... Homeseite Rezervime online Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: > Lidhuni me ne Kontaktieren Sie uns 
:: Turizem
» Turizem
Ofrojme aranzhmane turistike nga bregdeti shqiptar, turk dhe ulqinit. » me teper
:: Lundrime me traget
» Lundrime
Ofrojme lundrime me traget nga qytetet e ndryshme te Italise per ne Shqiperi dhe vende tjera. » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Lidhni web-faqen tuaj me Iliria Agentur
Ne kete nen-faqe ju prezentojme disa mundesi te lidheni me ne. Ne rubriken e meposhtme mund te zgjedhni logon, banerin apo nje link ne forme teksti te cilin vendosni ne web-faqen tuaj. Ne kete menyre na ndihmoni neve dhe njekohsisht ju ofroni vizitoreve tuaj nje sherbim shtese. Si falenderim ndaj nje gjesti te tille, ne do te vendosim nje link tuajin ne njerin nga Projektet tona. Zgjedhni dhe kopjoni kodin HTML te njërit nga opcionet e mëposhtme dhe vendoseni në faqet tuaja! Pasi te vendosni linkun apo banerin, na njoftoni nepermjet e-mailit
:: Zgjedhni njerin nga opcionet e meposhtme
Iliria Agentur baner 120x35 Dimensionet: 120x35px
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank"><img src="http://www.iliria-agentur.com/lidhuni/baner-iliria120x35.gif" width="120" height="35" border="1" alt="Iliria Agentur - Travel & Marketing"></a>
Iliria Agentur baner 150x100 Dimensionet: 150x100px
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank"><img src="http://www.iliria-agentur.com/lidhuni/baner-iliria150x100.gif" width="150" height="100" border="1" alt="Iliria Agentur - Travel & Marketing"></a>
Iliria Agentur baner 120x90 Dimensionet: 120x90px
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank"><img src="http://www.iliria-agentur.com/lidhuni/baner-iliria120x90.gif" width="120" height="90" border="1" alt="Iliria Agentur - Travel & Marketing"></a>
Iliria Agentur baner 148x78 Dimensionet: 148x78px
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank"><img src="http://www.iliria-agentur.com/lidhuni/iliria148x78.gif" width="148" height="78" border="1" alt="Iliria Agentur - Travel & Marketing"></a>
Iliria Agentur - Travel & Marketing Dimensionet: 170x60px
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank"><img src="http://www.iliria-agentur.com/lidhuni/baner-iliria170x60.jpg" width="170" height="60" border="1" alt="Iliria Agentur - Travel & Marketing"></a>
Iliria Agentur baner 150x300 Dimensionet: 150x300px
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank"><img src="http://www.iliria-agentur.com/lidhuni/baner-iliria150x300.gif" width="150" height="300" border="0" alt="Iliria Agentur - Travel & Marketing"></a>
 
Iliria Agentur - Travel & Marketing
<a href="http://www.iliria-agentur.com" target="_blank">Iliria Agentur - Travel & Marketing</a>
:: Panaire - Kontakte
Deshironi te ekspozoni mallrat e juaja ne panairet gjermane apo te merrni pjes si vizitor? Ne ju ndihmojme ne realizimin e ketij qellimi. Per me teper kliko ketu
:: Transport mallrash
Transportojme te gjitha llojet e mallrave per ne Kosove. Me teper informata ne telefon ose e-mail
:: Kredi me % te volitshme :: Udhetime neper evrope! :: Oferta Hotelesh :: Punoni nga shtepia!
Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!
Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper Fitoni prej shtepise suaj disa qindra Euro ne muaj!
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum