>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Marketing Kontaktieren Sie uns 
:: Marketing

Informtat Kosove:: Partneret
Partnere te tjere
:: Marketing - reklamoni ne net-faqen tone
 
Marketing

Ne ju ofrojme mundesine te reklamoni ne net-faqen tone.

Sa per tju perkujtuar: net-faqja jone vizitohet nga qindra vizitore ne dite.

PerveÁ vizitoreve shqipfoles faqja jone vizitohet edhe nga shume te huaj si gjermanofoles e shume te tjere. Pra prodhimet tuaja perballen cdo dite me interesimin e vizitoreve te shumte te net-faqes sone.

1) Reklamat (banerat) do te ishin te madhesive 468x60 Pixel,
te cilet do te paraqiten ne njeren nga faqet lart ne versionin gjermanisht. (perveÁ faqes se pare)

Kohezgjatja/Ámimi:

3 muaj 75 EUR (nga 25 EUR ne muaj)
6 muaj 120 EUR (nga 20 EUR ne muaj)

2) Reklamat(banerat) do te ishin te madhesive 160x100 Pixel, te cilet do te paraqiten ne njeren nga faqet poshte (reklama juaj ketu) ne versionin shqip dhe gjermanisht. (perveÁ faqes se pare)

Kohezgjatja/Ámimi:

3 muaj 45 EUR (nga 15 EUR ne muaj)
6 muaj 80 EUR (nga 13 EUR ne muaj)

PerveÁ reklamave (banerave) mund te paraqesim edhe tekstin e zgjedhur prej jush gjithmone me kerkesen tuaj.

Mos hezitoni te na kontaktoni! Kliko ketu
:: Regjistro firmen tuaj ne datoteken tone
:: Reklame
:: Marketing
:: Bashkepunim
Vendosni nje baner apo link tonin ne webfaqen tuaj dhe ne do te ju shperblejme. me teper
:: Reklama juaj ketu :: Amazon.de :: Reklama juaj ketu :: Oferta turistike!
1&1 City-Flat fŁr 6,99 €/Monat Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum