>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Fluturime,udhetime per ne Kosove, Shqiperi,... Homeseite Rezervime online Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: > Sponzorim Kontaktieren Sie uns 
:: Turizem
» Turizem
Ofrojme aranzhmane turistike nga bregdeti shqiptar, turk dhe ulqinit. » me teper
:: Lundrime me traget
» Lundrime
Ofrojme lundrime me traget nga qytetet e ndryshme te Italise per ne Shqiperi dhe vende tjera. » me teper
:: Dergoni para
Moneybooker Konto
Dergoni dhe pranoni para nepermjet e-mail adreses suaj, me shpejt dhe lire se Western Union! » me teper
:: Partneret
Geld verdienen
Online Kredit
Partnere te tjere
:: Sponzorime te ndryshme humanitare dhe komerciale
Kete nen-faqe, ju a kushtojme atyre qe kane nevoje per ndihma apo sponzorime te ndryshme humanitare apo komerciale. Te gjithe ata qe kane nevoje per nje publikim apo ndihme te tille, lirisht mund te lajmerohen permes e-mailit apo telefonit.
Ju vizitore te nderuar me nje kontribut minimal ndihmoni per te bere ndryshimin e madhe siq ka thene i madhi Skenderbe: "Bashkimi ben fuqine!", prandaj le te bashkohemi per t'ju ndihmuar ketyre nevojtareve.
:: Mbremje festive ne Gelsenkirchen per ndere te 28 Nentorit
Sponzorim 28 nentor 2014
Sponzorim 28 nentor 2014
:: Mbremje festive ne Gelsenkirchen per 8 Marsin, diten e nenave
Sponzorim 8 Marsi 2014
:: Mbremje festive ne Gelsenkirchen per e pavaresine e Kosoves
Sponzorim Pavarsia e Kosoves Gelsenkirchen
Iliria Agentur sponzorizoi mbremjen festive me rastin e 5 vjetorit te pavaresise se Kosoves, qe u mbajt ne Gelsenkirchen. Per aregtimin e publikut u kujdes Shyhrete Behluli dhe Shpend Xhafa.


mbremje-festive Gelsenkirchen

:: Mbremje festive per 100 vjetorin e pavarsise se Shqiperise
Mbremje-festive-100-vjetori-pavarsiese Shqiperise
:: Sponzorim per kengetarin Besnik Shemsiun
Ne tetor te vitit 2008 kemi ndihmuar ne sponzorim, kengetrarin Besnik Shemsiu te publikoj albumin e tij tė parė ne treg, tė titulluar "bling bling". Perveq kesaj, jemi edhe sponzor kryesore ne videoklipin e tije Bonasera seniorina, qe mund te shihni ne You Tube dhe TV shqiptare. Informacione me te hollesishme mbi Besnik Shemsiun ne:
:: Ndihmoni femrave te dhunuara gjate luftes se Kosoves
Rrefime tronditese - Femrat e dhunuara gjate luftes se Kosoves.

Libri „ Rrefimet e femrave tė dhunuara gjatė luftės nė Kosove” Shoqata joqevritare “ Jeta nė Kastriot” e cila mban nėn mbikqyerje 2019 femra tė cilat janė tė dhunaura seksualisht nga policia serbe gjatė luftės sė fundit dhe tani ato kanė nevojė pėr trajtim mjeksor dhe ndihma tė tjera. Qe nga krijimi i OJQ „ Jeta nė Kastriot „ gjatė viti 1999 por edhe para se tė regjistrohej e deri me sot punojm njė ekip prej 15 vetash qė tė ndihmojm femrat tė cilat kanė qenė viktima tė dhunės seksuale, fizike dhe psiqike tė cilat kanė nevojė dhe tash janė nė mbėshtetjen tonė.Ne gjatė punės nė teren kemi identifikur 2019 femra tė cilat janė dhunuar, tė cilat tash pėr tash pėrveq se 124 prej tyre qė kane plagė tė dukshme nė trup ( kanė gjinjė tė prer, gishtrinj tė kėputur, 9 me nga njė sy tė nxjerrur dhe 16 nė fytyrė me plage tė hapura ) dhe janė nė gjendje tė rėnd shendetėsore, psiqike ato detyrohen tė kujdesėn pėrveq pėr vetėn edhe pėr fėmijėt qė nė kėtė rastė nga tė gjitha tė dhunuarat 2019 femra tė dhunuara sa ne i mbajnė nėn pėrkujdesje mjeksore, ato kanė 4327 fėmijė qė rriten jetim dhe vetėm nėn pėrkujdesin e nėnės e cila ėshtė nėn presion e dhunimit, frikės, skamejs dhe pėrbuzjes nga rrethi, institucionet ndersa tė braktisura nga burrat janė 116 gra pėr shkak se kanė qenė tė dhunuara.Ne pėrpiqemi qė pėrveq ndihmes profesionale tė mjekve qė janė tė tė gjithė profesioniste synojm qė sė paku pėr disa kohė t'i finacojm fėmijet e tyre dhe nė duam nėpėr mes trajtimit mjeksor t'i largojm nga gjendja e vėshtir dhe qė kohė mė pas ato tė mund tė gjenden nė shoqeri pasi ti kenė kaluar problemet psiqike dhe fizike tė munden tė gjenden nė shoqeri pa ndihmen tonė.

:: Nje tip per te kursyer!
Firma Skype dhe Voipstunt ju mundeson te telefononi gratis nepermes internetit dhe njekohsisht ofrojne telefonata te lira me Shqiperi dhe Kosove, edhe per 2,5 cent/min.
» me teper

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Panaire - Kontakte
Deshironi te ekspozoni mallrat e juaja ne panairet gjermane apo te merrni pjes si vizitor? Ne ju ndihmojme ne realizimin e ketij qellimi. Per me teper kliko ketu
:: Transport mallrash
Transportojme te gjitha llojet e mallrave per ne Kosove. Me teper informata ne telefon ose e-mail
:: Kredi me % te volitshme :: Udhetime neper evrope! :: Lundrime :: Punoni nga shtepia!
  Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!
Fähren nach Albanien Fitoni prej shtepise suaj disa qindra Euro ne muaj!
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum