LINJE AUTOBUSI

Hannover - Tiranë nëpërmjet Italisë
Udhetime Hannover-Tirane neper Itali

Itenerari i udhetimit Hannover - Tirane

Vizitoni edhe linjen Düsseldorf – Vlore neper Mali te Zi

Linja Hannover – Tiranë nëpërmjet Italisë

Per momentin nuk kemi nisje
Ditet e nisjeveTe shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
HannoverZOB Rundestr. 1210:00
GöttingenZentrale Omnibusbahnhof11:00
KasselWilhemshöhe ICE-Bahnhof12:00
FuldaZOB, Am Bahnhof13:00
WürzburgBismarckstraße, westliche Hst.15:00
NürnbergZentrale Omnibusbahnhof17:00
MünchenZOB, an der Hackerbrücke20:00
Arritja te henen
TiraneSheshi Asllan Rusi10:30
DurresStacion i trenit11:30
ElbasanStacion i trenit12:30
LushnjeStacion i trenit13:00
VloreSheshi i Flamurit14:00
Informacione lidhur me nisjet

Kthimet nga Tirana behen te marteve. Nisja ora 17:00

Udhëtime me autobusë nëpër Evropë

Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro.

Për rezervim të biletave klikoni në grafikun djathtas  — >>

Share This