LINJE AUTOBUSI

Düsseldorf - Vlorë

Linja Düsseldorf – Vlore nëpërmjet Malit të Zi

Nisjet nga Dortmund për Vlore janë të rregullta gjate gjithe vitit
Ditet e nisjeve Te shtuneve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Dortmund Hbf., ZOB 07:00
Essen Hbf., ZOB 07:30
Düsseldorf  Hbf., ZOB 09:00
Köln Aeoport Terminal 2, ZOB 10:00
Frankfurt Hbf., ZOB 12:30
Mannheim Hbf., ZOB 14:00
Stuttgart Aeroporti, ZOB 17:00
Ulm Böfingen, ZOB 18:00
München ZOB, an der Hackerbrücke 19:00
Arritja te nesermen
Ulqin Stacioni autobuseve 15:00
Shkoder Ura e drinit 16:00
Lezhe Stacion i minibusave 16:30
Tirane Sheshi Asllan Rusi 16:30
Durres Stacion i trenit 18:30
Elbasan Stacion i trenit 19:30
Lushnje Stacion i trenit 20:30
Vlore Sheshi i Flamurit 21:30
Informacione lidhur me nisjet

Nisjet nga Düsseldorf dhe qytetet e paraqitura ne tabele behen te shtuneve

Kthimet nga Vlora behen te merkureve. Nisja ora 06:30 te mengjezit

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!

Share This