>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Villa Belvedere Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Vila Belvedere, Durres
Vila Belvedere Durres

Vila Belevedere<< mbrapa
Shkembi i Kavajes, Durres

Pozicioni: Vila Belvedere ndodhet ne rrugen Nacionale Durres- Kavaje 12 km nga qyteti i Durresit. 20 km nga Aeropoprti Nacional, 35 km nga qyteti i Tiranes dhe 100 m larg nga plazhi. Vila Belvedere ka nisur aktivitetin e saje 12 vjet me pare si biznes familjar.

Dhomat: Disponon 60 dhoma. Nge keto 20 dhoma me krevat dopio,
16 dhoma dyshe me dy krevat tek, 12 dhoma treshe, 8 dhoma me nje krevat tek dhe 4 junior suita. 16 dhoma jane standarde (4 me pamje nga deti) dhe 44 dhoma superiore (4 me pamje nga deti) me te gjitha standardet bashkekohore. Dhomat jane teper komode me TV me antene stalitore, ajer te kondicionuar, kabine dushi, toalet, tharese flokesh, sherbim ne dhome, telefon me linje internacionale, akses interneti falas, balkon.

Sherbimet: Me pasion dhe fantazi Villa Belvedere i ofron klientelės sė saj tė nderuar pjata tė pasura nga kuzhina italiane tė shoqėruara me njė mori verėrash  tė mrekullueshme nacionale dhe internacionale. Park lojrash per femije, pishine verore, parking te garantuar, piceri verore, sauna, qender fitnesi, ambjente te gjelbruara, kembim valute.
Vila Belvedere posedon nje hotel edhe ne Tirane, si dhe nje restorant ne Prishtine
Ēmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome treshe Dhome katershe
01.01. - 30.04.17 35 € 45 € 50 €
01.05. - 30.09.17
40 € 55 € 60 €
01.10. - 31.12.17 35 € 45 € 50 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, mengjes i pasur bufe, sauna, fitnesi, perdorimi i internetit Wireless ne te gjitha hapsirat e ambientit, nje ēader ne pishine, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-5 vjeē falas ne te njejtin shtrat me te rriturit. Nje krevat shtese kushton 10 Euro nata.

*Ēmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Vila Belvedere, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Vila Belvedere ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant Belvedere    kapaciteti 150 persona
• Salla Napoleon me    kapacitet 60 persona
• Salle seminaresh me    kapacitet 45-70 pers.
• Salla Toskana me    kapacitet 70-150 pers.
• Piceri verore
• Pishine verore
• Sauna
• Fitnes
• Park lojrash per femije
• Bilardo
• Sherbim interneti falas    ne te gjitha hapsirat
• Shėrbim nė dhomė
• Recepsion 24 ore
• Parking pa pagese
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me satelit
• Ajer i kondicionuar
• Telefon me linjė    internacionale
• Minibar
• Kabine Dushi
• Internet Wireless
• Balkon
• Tharese flokesh

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranė
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 85 Euro.
» me teper
:: Lidhje interneti :: Reklame :: Lundrime me traget :: Kredi me % te volitshme
1&1 DSL
Lundrime me traget
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum