LINJE AUTOBUSI

Hamburg - Vlorë nëpër Malit të Zi
Bus Hannover-Vlore vita Mal i Zi

Itenerari i udhetimit Hannover - Vlore

Vizitoni linjen Düsseldorf-Vlore neper Mal te Zi

Linja Hamburg – Vlorë nëpërmjet Malit te Zi

Nisjet Hamburg - Vlore
Ditet e nisjeve Te marteve dhe shtuneve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Hamburg ZOB 08:00
Hannover ZOB Rundestr. 12 10:00
Göttingen Zentrale Omnibusbahnhof 11:00
Kassel Wilhemshöhe ICE-Bahnhof 12:00
Fulda ZOB, Am Bahnhof 12:30
Würzburg Bismarckstraße, westliche Hst. 14:00
Nürnberg Zentrale Omnibusbahnhof 17:00
München ZOB, an der Hackerbrücke 20:00
Arritja te nesermen
Shkoder Te ura e drinit 16:00
Lezhe Stacion i minibusave 16:30
Tirane Sheshi Asllan Rusi 16:30
Durres Stacion i trenit 18:30
Elbasan Stacion i trenit 19:30
Lushnje Stacion i trenit 20:30
Vlore Sheshi i Flamurit 21:30
Nisjet Vlore - Hamburg

Kthimet nga Vlora behen te merkureve dhe shtuneve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Ditet e nisjeve Te merkureve dhe shtuneve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Vlore Sheshi i Flamurit 05:00
Elbasan Stacion i trenit 06:00
Lushnje Stacion i trenit 06:30
Durres Stacion i trenit 08:30
Tirane Sheshi Asllan Rusi 09:30
Lezhe Stacion i minibusave 10:30
Shkoder Te ura e drinit 11:00
Arritja ne Gjermani nje dite me vone
München ZOB, an der Hackerbrücke 08:00
Nürnberg Zentrale Omnibusbahnhof  09:30
Würzburg Bismarckstraße, westliche Hst. 10:00
Göttingen Wilhemshöhe ICE-Bahnhof 11:00
Kassel ZOB, Am Bahnhof 12:00
Fulda ZOB. 13:00
Hannover ZOB Rundestr. 12 16:30
Hamburg ZOB 18:30
Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!

Share This