Bileta trageti për Shqiperi e vende tjera.

Lundroni me agjensi trageti dhe partner të sigurt. Lundrimet per Shqiperi i realizojmë me Adria Ferries, që ështe një kompani me traditë shumë vjecare në treg. Perveq Shqiperise ne systemin poshte faqes mund te rezervoni bileta per anije edhe per Mal te Zi, Greqi e vende tjera.

Rezervoni bileta trageti online dhe kurseni.

Ofertë speciale për sezonën verore 2023: Lundrim me traget Itali-Shqipëri deri 50% zbritje! Rezervoni tani bileta trageti online dhe kurseni!

✅  Rezervim direkt i biletave per anije online
✅  Një pasqyrë e çmimeve dhe orareve direkt në webfaqe
✅  Pagese e shpejt dhe e sigurte permes kreditkarte
✅  Bileta e tragetit dergohet direkt me email pasi te rezervohet
✅  Bileta eshte elektronike dhe nuk ka nevoje te shtypet

Linja Bari Durres lidhe Italine me Shqiperine dhe mbahet nga disa kompani lundrimesh. Nder kompanite me te njohura jane: kompania Adria Ferries, Grandi Navi Veloci dhe Ventouris Ferries. Ne pergjithesi realizohen 30 deri 40 lundrime ne jave me anije nga Italia per ne Shqiperi. Keto linja mund ti gjeni ne makinen e rezervimeve online. Shihni, kerkoni dhe krahasoni cmimet e biletave te tragetit, dhe gjeni oferten me te mire.

Durresi eshte qyteti i dyte me radhe nga madhesia dhe njekohsisht qytet me portin me te madh ne Shqiperi.

Durresi shtrihet pargjate bregdetit adriatik dhe eshte 35 km larg nga Tirana dhe aeroportit, dhe eshte nje nga qytetet me te frekuentuara nga turistet vendas dhe te huaj.

 

R

NISJET ME ANIJE BARI-DURRËS

Më tepër informacione

Nisjet me anije nga Bari për në Durrës dhe ansjelltas, janë çdo ditë.

R

NISJET ME ANIJE ANCONA-DURRËS

Më tepër informacione

Nga Ancona niset trageti tri herë në jave. Të marteve, ejteve dhe shtuneve.

R

NISJET ME ANIJE TRIESTE-DURRËS

Më tepër informacione

Nisjet nga Trieste janë të marteve . Kthimet nga Durrësi të dieleve.

R

NISJET ME ANIJE BRINDIZI-SARANDË

Më tepër informacione

Nisjet nga Brindizi gjate sezones verore

Share This