LINJE AUTOBUSI

Dortmund-Tiranë nëpërmjet Italisë
Linja me autobus Dortmund-Tirane neper Itali

Itenerari i udhetimit Dortmund-Tirane

Vizitoni edhe linjen Dortmund-Tirane neper Mal te Zi

Linja Dortmund - Tiranë nëpërmjet Italisë

 

Ditet e nisjevete marteve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
DortmundHbf., ZOB05:00
EssenHbf., ZOB05:30
Düsseldorf Hbf., ZOB06:00
KölnAeoport Terminal 2, ZOB07:00
FrankfurtHbf., ZOB09:30
MannheimHbf., ZOB10:30
StuttgartAeroport, ZOB12:30
UlmBöfingen, ZOB14:00
MünchenZOB, an der Hackerbrücke17:30
Arritja te merkuren
DurresPorti10:30
TiranaSheshi Asllan Rusi11:30
Informacione lidhur me nisjet

Per momentin nuk kemi nisje.

Udhëtime me autobusë nëpër Evropë

Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro.

Për rezervim të biletave klikoni në grafikun djathtas  — >>

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Share This