LINJE AUTOBUSI

Dortmund - Tiranë nëpërmjet Malit të Zi
Udhetim Dortmund-Tirane via Ungarn

Itenerari i udhetimit Dortmund-Tirane

Autobusi kalon neper keto shtete: Gjermani, Austri, Sloveni, Kroaci, Mal i Zi dhe Shqiperi

Linja Dortmund - Tiranë nëpërmjet Malit të Zi
Ditet e nisjeve Të marteve dhe të shtuneve
Qytetet e nisjes Vendet i nisjes Koha  e nisjes
Dortmund Hbf., ZOB 07:00
Essen Hbf., ZOB 07:30
Düsseldorf  Hbf., ZOB 09:00
Köln Aeroport, Terminal 2, ZOB 10:00
Frankfurt Hbf., ZOB 12:00
Mannheim Hbf., ZOB 13:00
Stuttgart Aeroport, ZOB 17:00
Ulm Böfingen ZOB 18:30
München ZOB, an der Hackerbrücke 19:00
Arritja te nesermen
Shkoder Te ura e Bunes 15:00
Lezhë Te stacioni i Minibuseve 15:45
Tirane Sheshi Asllan Rusi 17:30
Durres Stacion i trenit 18:30
Informacione lidhur me nisjet

Nisjet nga Dortmund dhe qytetet e paraqitura ne tabele behen te shtuneve

Kthimet nga Tirana behen te merkureve. Nisja ora 07:00 te mengjezit

Perse të na zgjedhni neve?

Ofrojmë shërbim profesional

Me një eksprience 15 vjecare, Iliria Agentur ju ofrone klienteve të vete një shërbim cilësor dhe profesional.

Të gjitha linjat në një vend

Në bashkepunim me kompani të perzgjedhura ofrojme linja te ndryshme autobusit, ku për secilin prej jushe kemi nje zgjidhje adekuate.

Bashkepunojmë me partnerë serioz

Filozofia e punës tonë ështe: “Klienti ne radhe te pare”, prandaj edhe bashkëpuntoret tanë percjellin kete filozofi pune.
Share This