Udhëtim me autobus Osnabrück -Prishtinë

Linja me autobus Osnabrück-Prishtine

Itenerari i udhetimit Osnabrück-Prishtine

Vizitoni edhe linjen Hamburg-Prishtine ose Dortmund-Prishtine

Linja Bremen - Prishtinë nëpërmjet Hungarisë
Ditet e nisjeveTë marteve dhe shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
BremenHbf., ZOB06:00
OsnabrückHbf., ZOB08:30
BielefeldBrackwede., Eisenbahnstr. 4209:00
PaderbornHbf., ZOB10:00
KasselWilhelmshöhe Hbf., ZOB11:00
FuldaHbf., ZOB13:00
WürzburgHbf., ZOB14:30
NürnbergAm Adcom-Center, ZOB16:00
RegensburgHbf., ZOB18:30
PassauBayerischer Wald19:30
Arritja ne Kosove, te nesermen
PodujevëShtedime15:30
PrishtinëStacioni i autobuseve16:00
Informacione lidhur me nisjet

Nisjet nga Osnabrück dhe qytetet e paraqitura në tabele behen të marteve dhe shtuneve

Kthimet nga Prishtina behen të merkureve dhe shtuneve

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!

Share This