Agjensi fluturimesh me aeroplan per Kosove, Shqiperi, Maqedoni

Fluturime për Kosovë

Fluturime direkte nga Gjermania, Zvicrra dhe shtete tjera për në Prishtinë, Tiranë, Shkup dhe Podgoricë.

Udhetime me autobus

Udhëtime me autobus

Linja me autobus nëpermjet Hungarisë dhe Malit të Zi nga Gjermania për Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni

Aranzhman turistik Shqiperi

Aranzhmane turistike

Aranzhmane turistike dhe hotele të zgjedhura nga bregdeti i Shqipërise, Ulqinit, turqisë dhe vendeve tjera.

Lundrim me traget

Lundrime me traget

Çdo ditë lundrime të rregullta me traget Bari – Durrës dhe disa herë në javë, Ancona – Durrës dhe Triestë – Durrës

ÇMIME të Lira për bileta të aeroplanit dhe autobusit

Më poshtë gjeni oferta te lira për udhetime në Kosovë, si të biletave te avionit ashtu edhe të autobusit, për çmime tjera na kontaktoni në telefon, WhatsApp ose permes emailit.

Kontakt

Me Agjensionin turistik Iliria:

Ne Gjermani:
+49 (0) 234 – 38 74 31
+49 (0) 234 – 414 69 22
+49 (0) 179 – 509 16 34

Nga jashte: permes WhatsApp&Viber

Merrni deri 450 € kompenzim!

Aeroplani juaj ështe vonu apo fluturimi anulu? Atëhere mos humbni kohe shumë, por informohu dhe merrni deri në 450€ kompenzim.

Udhetime me Bus

Agjencia turistike Iliria, ofrone udhetime te rregullta per ne vendlindje.  Çdo dite udhetime me autobus nga Gjermania per Kosove permes Hungarisë. Te shtuneve permes Malit te Zi. Për Shqiperi te marteve dhe shtuneve permes Hungarise, te marteve dhe shtuneve permes Malit te Zi, te merkureve dhe shtuneve per Maqedoni.

Fito para me telefonin tuaj. 

Trade Republic

Trade Republik eshte nje aplikacion qe ju hape porten ne boten e Akcioneve. Eshte gratis per ju dhe i thjeshte per perdorim. Nga telefoni juaj mund te bleni dhe shitni akcione shpejt, thjeshte dhe me vetem 1 € takse per sherbimin.

BISON

Aplikacioni BISON eshte gratis per ju dhe per fillim keni mundesine me nje Demo-Modus prej 50,000 € te ushtroni dhe beni i pervojat e para me Kryptovaluta, akcione e ETF. Perveq kesaj BISON ju jep edhe 15€ dhurate ne forme prej Bitcoin.

Video me motive nga Shqiperia dhe Kosova

Shërbime tjera që ju kursejnë paranë dhe kohen

Pushime ne Turqi e vendet tjera

Makine me qira, rezervo online e kurse

Parkim ne aeroport, online dhe sigurte

Rezervoni online te bashkepuntoret

Ndrro sigurimin e makines tuaj dhe kurse

Ndrro ofertuesen e rrymes dje kursen

Kredi me kamate të volitshme.

Online shopping nga shtepia.

i

Libra falas për suksesin tuaj.

Kurseni deri 850 Euro ne VIT!

Ne nen-faqen ne vijim keni mundesine te kurseni disa qindra Euro ne vit. Per me shume informacione klikoni ketu –>

Share This