Udhëtim me autobus Dortmund-Prishtinë

Linja Dortmund - Prishtine l Udhetime me autobus

Itenerari i udhetimit per linjen Dortmund-Prishtine nepermjet Hungarise

Vizitoni edhe linjen Dortmund-Prishtine nepermjet Kroacise

Linja Dortmund - Prishtinë nëpërmjet Hungarisë
Ditet e nisjeveTë heneve, marteve, merkureve, premteve dhe të shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
DortmundHbf., ZOB04:00
EssenHbf., ZOB04:30
DüsseldorfHbf., ZOB06:00
KölnAeroport Terminal 2, ZOB07:00
FrankfurtHbf., ZOB10:00
MannheimHbf., ZOB11:00
KarlsruheHbf., ZOB12:00
StuttgartAeroport, ZOB14:00
UlmBöfingen ZOB15:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke17:30
Arrtitja te nesermen
PodujeveStedime15:00
PrishtineStacioni i autobusve15:30
Informacione lidhur me kthmimin

Kthimet nga Prishtina behen ne te njejtat dite ora 07:00 te mengjezit

Linja Dortmund - Prishtine l Udhetime me autobus

Itenerari i udhetimit per linjen Dortmund-Gjilan - Prishtine nepermjet Hungarise

Vizitoni edhe linjen Dortmund-Prishtine nepermjet Kroacise

Linja Dortmund - Gjilan nëpermjet Hungarisë
Ditët e nisjeveTë heneve, merkureve, premteve dhe të shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
DortmundHbf., ZOB05:00
EssenHbf., ZOB05:30
DüsseldorfHbf., ZOB07:00
KölnAeroport Terminal 2, ZOB08:00
FrankfurtHbf., ZOB11:00
MannheimHbf., ZOB12:00
StuttgartAeroport, ZOB15:00
UlmBöfingen ZOB16:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke18:30
Arrtitja te nesermen
PreshevëPompa e bezines Valoni
BujanovcPompa e benzines, Agimi14:00
GjilanTe drini market15:00
PrishtinëStacioni i autobusve16:00
DecanStacioni i autobusve16:30
Informacione lidhur me kthimin

Kthimet nga Prishtina behen te merkureve dhe shtuneve ora 08:00 te mengjezit

Perse të na zgjedhni neve?

Ofrojmë shërbim profesional

Me një eksprience 15 vjecare, Iliria Agentur, ju ofrone klienteve të vete një shërbim cilësor dhe profesional.

Të gjitha linjat në një vend

Në bashkepunim me kompani të perzgjedhura, ofrojme linja te ndryshme te autobusit, ku për secilin prej jushe kemi nje zgjidhje adekuate.

Bashkepunojmë me partnerë serioz

Filozofia e punës tonë ështe: “Klienti ne radhe te pare”, prandaj edhe bashkëpuntoret tanë percjellin kete filozofi pune.

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Share This