Udhëtim me autobus Bielefeld - Strugë

Linja Bielefeld- Strugë nëpërmjet Kroacisë
Ditët e nisjeveTë merkureve dhe shtuneve
Qytetet e nisjesVendet e nisjesKoha  e nisjes
BielefeldBrackwede., ZOB06:00
HammHbf., ZOB, Westausgang07:00
DortmundHbf., ZOB08:00
EssenHbf., ZOB09:00
WuppertalHbf., Am Wunderbau09:30
DüsseldorfHbf., ZOB10:00
LeverkusenHbf., ZOB10:45
KölnFlughafen, Terminal 2 ZOB11:30
FrankfurtHbf., ZOB13:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke19:00
Arritja te nesermen
KumanoveStacioni i autobuseve16:00
ShkupStacioni i autobuseve17:00
TetoveStacioni i autobuseve18:00
GostivarStacioni i autobuseve18:30
KercoveStacioni i autobuseve19:30
StrugeStacioni i autobuseve20:30
Informacione tjera dhe cmimet

Nisjet nga Hamburg dhe qytetet e paraqitura ne tabele behen te merkureve dhe shtuneve

Kthimet nga Struga behen te marteve dhe premteve. Nisja ora 12:00

Udhëtime me autobusë nëpër Evropë

Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro.

Për rezervim të biletave klikoni në grafikun djathtas  — >>

Share This