Fluturime per Shkup, rezervo online dhe kurse.

Çmime te lira te biletave te avionit per Shkup

Më poshtë kemi paraqitur disa çmime të biletave të aeroplanit për Shkup.
Për çmime tjera na kontaktoni në telefon, email apo WhatsApp poshte faqes djathtas.

Plani i fluturimeve per Shkup

Me poshte gjeni oraret per fluturime per Shkup. Te keni parasysh qe oraret nderkohe mund te kene psuar ndryshime

Fluturim Köln (CGN) – Shkup (SKP):

Të heneve, mërkureve dhe premteve

Nisja ora 09:15 nga aeroporti i Kölnit

Fluturim Dortmund (DTM) – Shkup (SKP):

Të Marteve, ejteve dhe shtuneve 

Nisja ora 09:30 nga Dortmund

Fluturime Hannover (HAJ) – Shkup (SKP):

Të marteve dhe shtuneve

Nisja ora 21:55 nga Hannover

Fluturime Hamburg (HAM) – Shkup (SKP):

Të ejteve dhe dieleve

Nisja ora 21:05 nga Hamaburg

Fluturime Frankfurt-Hahn (HHN) – Shkup (SKP):

Të marteve dhe shtuneve

Nisja ora 22:10 nga Frankfurt-Hahn 

Fluturime Berlin-Schönefeld (SXF) – Shkup (SKP):

Të heneve dhe premteve

Nisja ora 09:10 nga Berlin-Schönefeld

Fluturime Nürnberg (NUE) – Shkup (SKP):

Të marteve dhes shtuneve

Nisja ora 16:10 nga Nürnberg

Fluturime Brüssel Charleroi (CRL) – Shkup (SKP):

Të marteve dhe shtuneve

Nisja ora 21:35 nga Brüssel Charleroi 

Fluturime Kopenhagen (CPH) – Shkup (SKP):

Të marteve dhe shtuneve 

Nisja ora 15:55 nga Kopenhagen 

Merrni dëmshperblim deri 450€ për vonesen e aeroplanit tuaj.

Aeroplani juaj ështe vonuar apo anuluar? Atëhere mos u brengosni aq shumë! Shfrytzoni ketë mundësi dhe perfitoni edhe deri në 450 € kompenzim!

Informohuni dhe përfitoni

Kërkesa behet online

është Gratis për ju

mbi 650.000 kliente kanë perfituar

avokatë të specializuar

Koha 3 minuta investim

Fairplane kudeset për rastin tuaj

shpejt. sigurt dhe pa ndonjë rrezik

vlenë për fluturime edhe

deri 3 vjetë të vjetra

Informacione per Shkupin

Shkupi, kryeqyteti i Maqedonisë Veriore, është një qytet me një trashëgimi të pasur historike dhe kulturore, duke ofruar një përzierje të bukurive moderne dhe tradicionale. Kur vizitoni Shkupin, nuk duhet të humbni këto atraksione të veçanta:

Kalaja e Shkupit: Kjo kala e vjetër, me rrënojat e saj të mrekullueshme, shërben si një dëshmi e historisë së qytetit. Në këtë qendër historike, mund të shijoni pamjen e qytetit nga lartësia e mureve të kalasë dhe të eksploroni të kaluarën e lashtë të Shkupit.

Pazari i vjetër: Tregu i vjetër është një vend i pazakontë për të eksploruar kulturën dhe traditën e Maqedonisë. Nëpër rrugicat e ngushta të tregut, gjeni dyqane me artizanate, produkte lokale, dhe një shije autentike të kuzhinës shqiptare.

Muzeu Arkeologjik i Maqedonisë: Një vizitë në këtë muze do t’ju sjellë një përvojë të mrekullueshme arkeologjike dhe historike. Gjeni eksponate të çmuara nga periudhat e ndryshme të historisë së Maqedonisë, duke përfshirë artefakte të lashta, mozaikë, dhe skulptura.

Nëse kërkoni fluturime të lira për Shkupin, jemi këtu për të ju ndihmuar. Ne ofrojmë një gamë të gjerë të cmimeve të lira për biletat e aeroplanit drejt Shkupit dhe nga Shkupi në Gjermani dhe vende të tjera. Për më tepër, mund të krahasojmë çmimet e fluturimeve për Shkupin dhe të ju ofrojmë opsionet më të mira.

Aeroporti i Shkupit është një pikë hyrëse kryesore për udhëtarët. Ka shumë fluturime të ndryshme nga dhe për Shkupin, duke përfshirë fluturime nga Gjermania. Aeroporti ofron një infrastrukturë moderne dhe shërbime të kualitetit për udhëtarët.

Kështu që, rezervoni biletën tuaj sot dhe filloni udhëtimin tuaj drejt Shkupit! Na kontaktoni për të marrë më shumë informacione dhe për të bërë rezervimin tuaj, ne jemi në dispozicion për ju nëpërmjet WhatsApp ose telefonit. Ju bëjmë të lehtë kënaqësinë e udhëtimit tuaj!

Bashkepunojme me kompani serioze

Eurowings

TuiFly

Pegasus

Lufthansa

Austrian Airlines

Wizz Air

Turkish Airlines

Kosovaairlines

Share This