LINJE AUTOBUSI

Dortmund-Prishtinë nëpërmjet Malit të Zi
Linja me autobus Dortmund-Prishtine neper Ulqin,  Mali te Zi

Itenerari i udhetimit Dortmund-Prishtine neper Kroaci dhe Mal te Zi

Autobusi kalon neper keto shtete: Gjermani, Austri, Slloveni, Kroaci, Mal i Zi, Shqiperi dhe destinacioni i fundit Kosove. Me kete linje ofrojme edhe nisje me autobus per Ulqin.

 

Linja Dortmund - Prishtinë nëpërmjet Kroacisë
Ditët e nisjeve Të shtuneve
Qytetet e nisjes Vendet i nisjes Koha  e nisjes
Dortmund Hbf., ZOB 07:00
Essen Hbf., ZOB 07:30
Düsseldorf  Hbf., ZOB 09:00
Köln Aeroport, Terminal 2, ZOB 10:00
Frankfurt Hbf., ZOB 12:00
Mannheim Hbf., ZOB 13:00
Stuttgart Aeroport, ZOB 16:30
Ulm Böfingen ZOB 17:30
München ZOB, an der Hackerbrücke 19:00
arritja të nesermen
Ulqin Stacioni autobusve 13:00
Shkoder Ura e drinit 15:00
Lezhë Stacioni i Minibusave 15:30
Prizren Stacion i autobuseve 17:30
Pejë Stacion i autobuseve 19:30
Prishtinë Stacion i autobuseve 21:30
Informacione lidhur me nisjet nga Kosova

Kthimet nga Prishtina behen të merkureve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Udhëtime me autobusë nëpër Evropë

Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro.

Për rezervim të biletave klikoni në grafikun djathtas  — >>

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Share This