LINJE AUTOBUSI

Dortmund-Prishtinë nëpërmjet Malit të Zi
Linja me autobus Dortmund-Prishtine neper Ulqin,  Mali te Zi

Itenerari i udhetimit Dortmund-Prishtine neper Kroaci dhe Mal te Zi

Autobusi kalon neper keto shtete: Gjermani, Austri, Slloveni, Kroaci, Mal i Zi, Shqiperi dhe destinacioni i fundit Kosove. Me kete linje ofrojme edhe nisje me autobus per Ulqin.

 

Linja Dortmund – Prishtinë nëpërmjet Kroacisë

Nisjet nga Dortmund për Prishtine jane te rregullta gjate gjithe vitit
Ditet e nisjeve Te shtuneve, nga 2 korrik edhe te marteve
Qytetet e nisjes Vendet i nisjes Koha  e nisjes
Dortmund Hbf., ZOB 03:00
Essen Hbf., ZOB 03:30
Düsseldorf  Hbf., ZOB 04:30
Köln Aeroport, Terminal 2, ZOB 06:00
Frankfurt Hbf., ZOB 09:00
Mannheim Hbf., ZOB 10:00
Stuttgart Aeroport, ZOB 13:30
Ulm Böfingen ZOB 15:30
München ZOB, an der Hackerbrücke 15:30
arritja te nesermen
Ulqin Stacioni autobusve 13:00
Shkoder Ura e drinit 14:00
Lezhe Stacioni i Minibusave 14:30
Prizren Stacion i autobuseve 16:30
Gjakove Stacion i autobuseve 17:30
Prishtine Stacion i autobuseve 18:30
Informacione lidhur me nisjet

Nisjet nga Dortmund dhe qytetet e paraqitura ne tabele behen te shtuneve

Kthimet nga Prishtina behen te merkureve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Perse të na zgjedhni neve?

Ofrojmë shërbim profesional

Me një ekspriencë 15 vjeçare, Iliria Agentur ju ofronë klientëve të vetë një shërbim cilësor, transparent dhe profesional.

Të gjitha linjat në një vend

Në bashkëpunim me kompani të përzgjedhura, ofrojmë linja te ndryshme të autobusit, ku për secilin prej jush kemi një zgjidhje adekuate.

Bashkëpuntorë serioz

Filozofia e punës tonë ështe: "Klienti në radhë te pare", prandaj edhe bashkëpuntoret tanë percjellin ketë filozofi pune.

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Share This