LINJE AUTOBUSI

Dortmund-Prishtinë nëpërmjet Malit të Zi
Linja me autobus Dortmund-Prishtine neper Ulqin,  Mali te Zi

Itenerari i udhetimit Dortmund-Prishtine neper Kroaci dhe Mal te Zi

Autobusi kalon neper keto shtete: Gjermani, Austri, Slloveni, Kroaci, Mal i Zi, Shqiperi dhe destinacioni i fundit Kosove. Me kete linje ofrojme edhe nisje me autobus per Ulqin.

 

Linja Dortmund - Prishtinë nëpërmjet Kroacisë
Ditët e nisjeveTë shtuneve
Qytetet e nisjesVendet i nisjesKoha  e nisjes
DortmundHbf., ZOB07:00
EssenHbf., ZOB07:30
Düsseldorf Hbf., ZOB09:00
KölnAeroport, Terminal 2, ZOB10:00
FrankfurtHbf., ZOB12:00
MannheimHbf., ZOB13:00
StuttgartAeroport, ZOB16:30
Ulm BöfingenZOB17:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke19:00
arritja të nesermen
UlqinStacioni autobusve13:00
ShkoderUra e drinit15:00
LezhëStacioni i Minibusave15:30
PrizrenStacion i autobuseve17:30
PejëStacion i autobuseve19:30
PrishtinëStacion i autobuseve21:30
Informacione lidhur me nisjet nga Kosova

Kthimet nga Prishtina behen të merkureve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Udhëtime me autobusë nëpër Evropë

Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro.

Për rezervim të biletave klikoni në grafikun djathtas  — >>

Vite eksperience

Shkrime të klienteve

Fotografi të ndryshme

Video te ndryshme

Share This