LINJE AUTOBUSI

Düsseldorf - Vlorë
Linja me autobus Düsseldorf-Vlore permes Mali te Zi

Itenerari i udhetimit Düsseldorf-Vlore

Vizitoni linjen Kassel-Vlore neper Mal te Zi

Linja Dortmund - Vlorë nëpërmjet Malit të Zi
Ditet e nisjeveTë shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
DortmundHbf., ZOB07:00
EssenHbf., ZOB07:30
Düsseldorf Hbf., ZOB09:00
KölnAeroport Terminal 2, ZOB10:00
FrankfurtHbf., ZOB12:00
MannheimHbf., ZOB13:00
StuttgartAeroporti, ZOB16:30
UlmBöfingen, ZOB17:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke19:00
Arritja të nesermen
UlqinStacioni autobuseve15:00
ShkoderUra e drinit16:00
LezhëStacion i minibusave16:30
TiranëSheshi Asllan Rusi16:30
DurresStacion i trenit18:30
ElbasanStacion i trenit19:30
LushnjëStacion i trenit20:30
VlorëSheshi i Flamurit21:30
Nisjet Vlore - Dortmund

Kthimet nga Vlora behen te merkureve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Ditet e nisjeveTe merkureve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
VlorëSheshi i Flamurit05:00
ElbasanStacion i trenit06:00
LushnjëStacion i trenit06:30
DurresStacion i trenit08:30
TiranëSheshi Asllan Rusi09:30
LezhëStacion i minibusave10:30
ShkoderTe ura e drinit11:00
Arritja në Gjermaninjë dite me vone
MünchenZOB, an der Hackerbrücke08:00
UlmZOB Ulm Böfingen 09:30
StuttgartZOB, Flughafen Stuttgart10:00
MannheimZOB11:00
FrankfurtZOB am Hbf, Südseite, Pforzheimerstr12:00
KölnZOB, Flughafen Köln15:00
DüsseldorfZOB, Worringerstr16:30
EssenZOB am Hbf, Südseite17:30
DortmundZOB, Hbf, Steinstr.18:30

Perse të na zgjedhni neve?

Ofrojmë shërbim profesional

Me një eksprience 15 vjecare Iliria Agentur ofrone klienteve të vete një shërbim cilësor dhe profesional.

Të gjitha linjat në një vend

Në bashkepunim me kompani të perzgjedhura ofrojme linja te ndryshme autobusit, ku për secilin prej jushe kemi nje zgjidhje adekuata.

Bashkepunojmë me partnerë serioz

Filozofia e punës tonë ështe: “Klienti ne radhe te pare”, prandaj edhe bashkëpuntoret tanë percjellin kete filozofi pune.
Abononi newsletren tone

Abononi newsletren tone

Perfitoni te paret nga ofertat tona speciale!

Jeni regjistruar me sukses!

Share This