LINJE AUTOBUSI

Düsseldorf - Vlorë
Linja me autobus Düsseldorf-Vlore permes Mali te Zi

Itenerari i udhetimit Düsseldorf-Vlore

Vizitoni linjen Kassel-Vlore neper Mal te Zi

Linja Dortmund - Vlorë nëpërmjet Malit të Zi
Ditet e nisjeve Të shtuneve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Dortmund Hbf., ZOB 07:00
Essen Hbf., ZOB 07:30
Düsseldorf  Hbf., ZOB 09:00
Köln Aeroport Terminal 2, ZOB 10:00
Frankfurt Hbf., ZOB 12:00
Mannheim Hbf., ZOB 13:00
Stuttgart Aeroporti, ZOB 16:30
Ulm Böfingen, ZOB 17:30
München ZOB, an der Hackerbrücke 19:00
Arritja të nesermen
Ulqin Stacioni autobuseve 15:00
Shkoder Ura e drinit 16:00
Lezhë Stacion i minibusave 16:30
Tiranë Sheshi Asllan Rusi 16:30
Durres Stacion i trenit 18:30
Elbasan Stacion i trenit 19:30
Lushnjë Stacion i trenit 20:30
Vlorë Sheshi i Flamurit 21:30
Nisjet Vlore - Dortmund

Kthimet nga Vlora behen te merkureve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Ditet e nisjeve Te merkureve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Vlorë Sheshi i Flamurit 05:00
Elbasan Stacion i trenit 06:00
Lushnjë Stacion i trenit 06:30
Durres Stacion i trenit 08:30
Tiranë Sheshi Asllan Rusi 09:30
Lezhë Stacion i minibusave 10:30
Shkoder Te ura e drinit 11:00
Arritja në Gjermani një dite me vone
München ZOB, an der Hackerbrücke 08:00
Ulm ZOB Ulm Böfingen  09:30
Stuttgart ZOB, Flughafen Stuttgart 10:00
Mannheim ZOB 11:00
Frankfurt ZOB am Hbf, Südseite, Pforzheimerstr 12:00
Köln ZOB, Flughafen Köln 15:00
Düsseldorf ZOB, Worringerstr 16:30
Essen ZOB am Hbf, Südseite 17:30
Dortmund ZOB, Hbf, Steinstr. 18:30

Perse të na zgjedhni neve?

Ofrojmë shërbim profesional

Me një eksprience 15 vjecare Iliria Agentur ofrone klienteve të vete një shërbim cilësor dhe profesional.

Të gjitha linjat në një vend

Në bashkepunim me kompani të perzgjedhura ofrojme linja te ndryshme autobusit, ku për secilin prej jushe kemi nje zgjidhje adekuata.

Bashkepunojmë me partnerë serioz

Filozofia e punës tonë ështe: “Klienti ne radhe te pare”, prandaj edhe bashkëpuntoret tanë percjellin kete filozofi pune.
Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!

Share This