LINJE AUTOBUSI

Düsseldorf - Vlorë
Linja me autobus Düsseldorf-Vlore permes Mali te Zi

Itenerari i udhetimit Düsseldorf-Vlore

Vizitoni linjen Kassel-Vlore neper Mal te Zi

Linja Düsseldorf – Vlore nëpërmjet Malit të Zi

Nisjet Dortmund - Vlore
Ditet e nisjeve Te marteve dhe shtuneve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Dortmund Hbf., ZOB 07:00
Essen Hbf., ZOB 07:30
Düsseldorf  Hbf., ZOB 09:00
Köln Aeoport Terminal 2, ZOB 10:00
Frankfurt Hbf., ZOB 12:30
Mannheim Hbf., ZOB 14:00
Stuttgart Aeroporti, ZOB 17:00
Ulm Böfingen, ZOB 13:00
München ZOB, an der Hackerbrücke 20:00
Arritja te nesermen
Ulqin Stacioni autobuseve 15:00
Shkoder Ura e drinit 16:00
Lezhe Stacion i minibusave 16:30
Tirane Sheshi Asllan Rusi 16:30
Durres Stacion i trenit 18:30
Elbasan Stacion i trenit 19:30
Lushnje Stacion i trenit 20:30
Vlore Sheshi i Flamurit 21:30
Nisjet Vlore - Dortmund

Kthimet nga Vlora behen te merkureve dhe shtuneve. Nisja ora 05:00 te mengjezit

Ditet e nisjeve Te merkureve dhe shtuneve
Qytetet e nisjes Vendi i nisjes Koha  e nisjes
Vlore Sheshi i Flamurit 05:00
Elbasan Stacion i trenit 06:00
Lushnje Stacion i trenit 06:30
Durres Stacion i trenit 08:30
Tirane Sheshi Asllan Rusi 09:30
Lezhe Stacion i minibusave 10:30
Shkoder Te ura e drinit 11:00
Arritja ne Gjermani nje dite me vone
München ZOB, an der Hackerbrücke 08:00
Ulm ZOB Ulm Böfingen  09:30
Stuttgart ZOB, Flughafen Stuttgart 10:00
Mannheim ZOB 11:00
Frankfurt ZOB am Hbf, Südseite, Pforzheimerstr 12:00
Köln ZOB, Flughafen Köln 15:00
Düsseldorf ZOB, Worringerstr 16:30
Essen ZOB am Hbf, Südseite 17:30
Dortmund ZOB, Hbf, Steinstr. 18:30
Subscribe To Our Newsletter

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!

Share This