LINJE AUTOBUSI

Hamburg - Vlorë nëpër Malit të Zi
Bus Hannover-Vlore vita Mal i Zi

Itenerari i udhetimit Hannover - Vlore

Vizitoni linjen Düsseldorf-Vlore neper Mal te Zi

Linja Hamburg - Vlorë nëpërmjet Malit te Zi
Ditet e nisjevetë shtuneve 
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
HamburgZOB05:00
Bremen Breitenweg,  ZOB05:15
HannoverZOB Rundestr. 1207:00
GöttingenZentrale Omnibusbahnhof08:30
KasselWilhemshöhe ICE-Bahnhof09:30
FuldaZOB, Am Bahnhof11:00
WürzburgBismarckstraße, westliche Hst.12:30
NürnbergZentrale Omnibusbahnhof14:00
IngolstadtZentrale Omnibusbahnhof15:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke17:30
Arritja të nesermen
ShkoderTe ura e drinit16:00
LezhëStacion i minibusave16:30
TiranëSheshi Asllan Rusi16:30
DurresStacion i trenit18:30
ElbasanStacion i trenit19:30
LushnjëStacion i trenit20:30
VlorëRruga Transballkanike21:30

 

Nisjet Vlore - Hamburg

Kthimet nga Vlora behen te marteve. Nisja ora 18:45 të mengjezit

Ditet e nisjeveTe merkureve dhe shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
VlorëRruga Transballkanike18:45
ElbasanStacion i trenit20:00
LushnjëStacion i trenit20:15
DurresStacion i trenit20:45
TiranëSheshi Asllan Rusi21:30
LezhëStacion i minibusave23:30
ShkoderZyra Arjani Travel24:00
Arritja ne Gjermaninje dite me vone
MünchenZOB, an der Hackerbrücke08:00
NürnbergZentrale Omnibusbahnhof 09:30
WürzburgBismarckstraße, westliche Hst.10:00
GöttingenWilhemshöhe ICE-Bahnhof11:00
KasselZOB, Am Bahnhof12:00
FuldaZOB.13:00
HannoverZOB Rundestr. 1216:30
HamburgZOB18:30

Perse të na zgjedhni neve?

Ofrojmë shërbim profesional

Me një eksprience 15 vjecare Iliria Agentur ofrone klienteve të vete një shërbim cilësor dhe profesional.

Të gjitha linjat në një vend

Në bashkepunim me kompani të perzgjedhura ofrojme linja te ndryshme autobusit, ku për secilin prej jushe kemi nje zgjidhje adekuata.

Bashkepunojmë me partnerë serioz

Filozofia e punës tonë ështe: “Klienti ne radhe te pare”, prandaj edhe bashkëpuntoret tanë percjellin kete filozofi pune.
Abononi newsletren tone

Abononi newsletren tone

Perfitoni te paret nga ofertat tona speciale!

Jeni regjistruar me sukses!

Share This