LINJE AUTOBUSI

Kassel - Prishtinë nëpërmjet Italisë

Linja Kassel- Prishtine nëpërmjet Italisë

Per momentin nuk kemi nisje
Ditet e nisjeveTe shtuneve
Qytetet e nisjesVendi i nisjesKoha  e nisjes
KasselHbf., ZOB12:00
FrankfurtHbf., ZOB16:00
MannheimHbf., ZOB17:00
StuttgartAeroporti, ZOB20:00
UlmBöfingen, ZOB21:30
MünchenZOB, an der Hackerbrücke23:30
Arritja te shtunen
DurresTe porti09:00
PrizrenStacion i autobuseve18:30
PejeStacion i autobuseve19:30
PrishtineStacion i autobuseve20:30
Informacione lidhur me nisjet
Nisjet nga Kassel dhe qytetet e paraqitura ne tabele behen te shtuneve

Kthimet nga Prishtina behen te merkureve. Nisja ora 06:30 te mengjezit

Udhëtime me autobusë nëpër Evropë

Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju. Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta. Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro.

Për rezervim të biletave klikoni në grafikun djathtas  — >>

Abononi newsletren tone

Abononi newsletren tone

Perfitoni te paret nga ofertat tona speciale!

Jeni regjistruar me sukses!

Share This