Rezervoni fluturimin për Prishtinë dhe kurseni!

Rezervoni online bileta të aeroplanit për Prishtinë. Fluturime direkte apo me tranzit (një stop) nga shumë qytete të Gjermanisë dhe evropës. Nese nuk gjeni ndonje ofertë të lirë dhe të mire, atëherë na kontaktoni pa hezitim në telefon: +49 (0) 234-387431 ose përmes mediave sociale. Fluturimet i realizojme me kompani serioze si: Lufthansa, Eurowings, Austrian Airlines etj.

Tip për ju: Mos kurseni në bileta të aeroplanit dhe të mbeteni në rrugë, por fluturoni me kompani serioze dhe të sigurtë!

Lista e fluturimeve direkte për Prishtine nga aeroporte të ndryshëm.

Fluturime Düsseldorf (DUS) – Prishtine (PRN):

Te heneve, merkureve, premteve, shtuneve dhe dieleve

Fluturime München (MUC) – Prishtine (PRN):

Te heneve, merkureve, premteve, shtuneve dhe dieleve

Frankfurt (FRA) – Prishtine (PRN):

Te marteve, ejteve dhe shtuneve 

Hamburg (HAM) – Prishtine (PRN):

Te shtuneve

Stuttgart (STR) – Prishtine (PRN):

Te heneve, merkureve, premteve, shtuneve, dieleve

Dortmund (DTM) – Prishtine (PRN):

Te heneve, merkureve dhe premteve

Hannover (HAJ) – Prishtine (PRN):

Te shtuneve 

Memmingen (FMM) – Prishtine (PRN):

Te marteve, ejteve dhe shtuneve

Brüssel (BRU) – Prishtine (PRN):

Te heneve dhe premteve

Zürich (ZRH) – Prishtine (PRN):

Çdo dite

 

Basel (BSL) – Prishtine (PRN):

Te marteve, merkureve, ejteve, shtuneve, dieleve

 

Köln (CGN)  – Prishtine (PRN):

Vetem ne sezonen e veres

 

Oferta te lira te biletave te avionit 

Më poshtë kemi paraqitur disa çmime të biletave të avionit për Prishtinë.
Për çmime tjera na kontaktoni në telefon ose email.

Merrni kompenzim deri 450 € për vonesen e aeroplanit tuaj.

Aeroplani juaj ështe vonuar apo fluturimi anuluar? Atëhere mos u brengosni aq shumë! Shfrytzoni ketë mundësi dhe perfitoni edhe deri në 450€ dëmshperblim!

Informohu dhe përfito

Kërkesa behet online

është Gratis për ju

mbi 50.000 kliente kanë perfituar

avokatë të specializuar

Koha 3 minuta investim

Flugrecht kudeset për rastin tuaj

shpejt. sigurt dhe pa ndonjë rrezik

vlenë për fluturime edhe

deri 3 vjetë të vjetra

Bashkëpunojmë me kompani serioze

Eurowings

Alitalia

Austrian Airlines

Lufthansa

TuiFly

Wizz Air

Coredon Airlines

Croatia Airlines

Share This