>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime Maqedoni Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
:: Udhetime me autobuse per ne Maqedoni - Bileta te lira
Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta te udhetimeve me autobuse ne destinacionin Gjermani - Maqedoni dhe anasjeltas:

Udhetime Gjermani - Maqedoni: nepermjet Hungarise, Slloveni&Kroaci
1 )Düsseldorf - Shkup, çdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise
2 ) Hamburg - Shkup, çdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise dhe te merkure dhe shtune nepermjet Kroacise
3 ) Bielefeld - Shkup çdo te merkure dhe shtune nepermjet Kroacise
1) Düsseldorf - Shkup
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Gjermani Arritja
Gjermani
07:00 Düsseldor Hbf., ZOB 17:00
08:00 Köln Aeroport, Terminal 2 16:00
11:30 Mannheim Hbf., ZOB 13:30
13:30 Stuttgart Zufenhaussen Hbf., ZOB
12:00
14:30 Ulm Hbf., ZOB
11:00
17:00 München ZOB an der Hackerbrücke
09:00
     
16:00 Kumanove, stacioni i autobuseve 07:30
17:00 Shkup, stacioni i autobuseve 06:30
Arritja
Maqedoni

Arritja ne Shkup nje dite me vone.

Nisja
Maqedoni
  Zbritje: Femijet 0-12 vjec 30%  
Shkup - Düsseldorf çdo te marte dhe shtune

Çmimet per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Maqedoni dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit: 0234-387431 apo e-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus Gjermani-Maqedoni, ofrojme edhe fluturime me aeroplan nga shume qytete te Gjermanise, dhe Zvicrres per ne Shkup. Me teper per fluturime me aeroplan per Shkup klikoni ketu
:: Gjermani-Maqedoni
Düsseldorf - Shkup
Vetem 90 €. (bilete nje drejtimshe)

Frankfurt - Shkup
Vetem 100 € (bilete nje drejtimshe)

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Maqedoni
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Maqedoni: Aachen, Düsseldorf, Frankfurt Nürnberg, Regensburg, Passau

:: Maqedoni - Gjermani
Nga keto qytete mund te udhetoni me ne per ne Gjermani: Shkup, kumanove, Tetove, Gostivar, Struge
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele Shqiperi
Thomas Cook

Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum